Per. Eki 6th, 2022

Neodyum Mıknatıs Çeşitlerine Göre Kıyaslama yapıldığında Tabaka Mıknatıs Güç açısından Biraz Daha Güçsüzdür fakat kullanıma alanı olarak daha fazla daha pratik kullanım alanı sunmaktadır farklı ebatlarda kesile bilen tabaka mıknatıs isteğiniz ölçülerde kesilebilir kullanım sağlar Daha geniş alanların kullanımda özellikle talep görmektedir günümüzde hızla yaygınlaşan tabaka mıknatıs ilerleyen yıllarda iş kolaylığı sağladığı için üreticilerin daha çok talep edeceği Görünmektedir. İzotropik ve Anizotropik olarak iki farklı gruba ayrılmıştır.  Anizotropik İzotropike göre daha kuvvetlidir. Anizotropikin Manyetik alan çizgileri İzotropike göre daha geniş aralıklıdır. 

TABAKA MIKNATIS

Yumuşak Mıknatıs veya plaka mıknatıs olarak bilinir. Termo belediye plastik tek bağlayıcı içerisinde takviyeli tek stronsiyum ferrit manyetik tozudur ve daha daha sonra tek yüzeyde tek sürü kutuplu mıknatıslanmış ince tek tabaka oluşturur. Manyetik olarak müşteri yüzeyleri çekecek ve tutacak esnek tek manyetik tabakadır. Manyetik tabaka tek manyetik yüze sahiptir ve manyetik olarak çekmek için kendisine karşın koyulabilir, fakat normal olarak ferromanyetik tek yüzeye (narin sert sac, demir sac vb.) Karşın konur.

TABAKA MIKNATIS FİYATLARI

Tüm esnek manyetik tabaka sürümleri ultra belediye mor (UV) kaplamaya sahiptir belediye bu, tabakayı temiz tutmaya sponsor olabilir (ele aldığınızda parmakların karartılması olmaz) belediye bununla birlikte malzemeyi vinil yardım, yapışkan yardım, vb. Benzeri öbür malzemelerle dönüştürmeye de sponsor olabilir ). Manyetik tabaka malzemesi makas, bıçak ve özel plotter kesici ile rahatlıkla kesilebilir. Pahalı Olmayan kalıplar faydalanılarak itinalı şekiller kesilebilir.

TABAKA MIKNATIS ÇEŞİTLERİ

Esnek manyetik tabaka çeşitli yüzeylerde ciro. Düz esnek manyetik yaprağın yapışkan ya da vinil yüzeyi yoktur belediye çoğunlukla bizzat spesifikasyonlarını ya da gereksinimlerini karşılamak için dönüşüm yöntemiyle bizzat yapışkanlarını ya da baskılı vinillerini ilave etmek talep eden stress şirketleri aracılığıyla kullanılır. Yapışkan sırtlı esnek manyetik tabaka, manyetik olmayan yüzeye ilave eden standart tek akrilik yapışkan sırt tabakasına sahiptir. Bu çeşit yapışkan destekli esnek manyetik tabaka gerektiği biçimde öbür malzemelere ya da yüzeylere yapıştırılabilir (mesela hafif parçaları manyetik duruma getirir).

By ismail

Bir cevap yazın